Glavni odbor

Glavni odbor

Predsjednica saveza

Belma Hafizović
Belma Hafizović
Södra Ringvägen 10 A
522 34 Tidaholm
Mobitel: 073-158 62 93

Potpredsjednica saveza

Alma Gunić
Alma Gunić
Tamburingatan 7
421 51 Västra Frölunda
Mobitel: 076-867 41 57

Sekretar

Haris Tucaković
Haris Tucaković
Barkvägen 5 D
541 64 Skövde
Mobitel: 073-940 89 45

Koordinatorica aktivnosti

Mirsada Zahirović
Mirsada Zahirović
Karlstorpsvägen 28
531 57 Lidköping
Mobitel: 070-752 09 47

Koordinator regije Istok

Muhamed Cetina
Muhamed Cetina
Gränsborgsvägen 8
572 62 Oskarshamn
Mobitel: 070-202 24 73

Zamjenica koordinatora regije Istok

Fadila Zulić
Fadila Zulić
Idrottsgatan 8
383 37 Mönsterås
Mobitel: 070-435 12 35

Koordinatorica regije Zapad

Alma Softić
Alma Softić
Soldathemsgatan 18
415 28 Göteborg
Mobitel: 070-819 01 92

Zamjenica koordinatorice regije Zapad

Senija Bezdrob
Senija Bezdrob
Dyckertsgatan 5
522 36 Tidaholm
Mobitel: 072-317 40 74

Koordinatorica regije Sjever, kontakt osoba za ANDTS strategiju

Enisa Ćuprija
Enisa Ćuprija
Hägnadsvägen 1 B
745 31 Enköping
Mobitel: 070-427 18 10

Zamjenica koordinatorice regije Sjever

Azra Hadžiefendić
Azra Hadžiefendić
Kornellvägen 37 K
703 69 Örebro
Tfn: 022-11 40 05
Mobitel: 070-418 98 27

Koordinatorica regije Jug

Ramiza Karamehmedović
Ramiza Karamehmedović
Sorgenfrivägen 35
214 38 Malmö
Mobitel: 073-962 44 33

Zamjenica koordinatorice regije Jug

Sehada Lakota
Sehada Lakota
Åbrinksgatan 7
252 69 Råå
Mobitel: 070-253 27 74

Koordinatorica bh. distrikta Skaraborg

Asima Pašalić
Asima Pašalić
Grenandersgatan 2 F
541 35 Skövde
Tfn/Fax: 0500-48 14 90
Mobitel: 070-769 77 61

Predsjednica Odbora za demokratiju

Adema Jusić
Adema Jusić
Norråsvägen 27 F
331 35 Värnamo
Mobitel: 070-616 88 33

Potpredsjednica Odbora za kulturu

Samira Ajanović
Samira Ajanović
Poetgatan 43
422 55 Hisings Backa
Mobitel: 070-514 13 29

Predsjednica Odbora za humanitarnu pomoć

Jasminka Brandić
Jasminka Brandić
Kolonigatan 7
331 50 Värnamo
Mobitel: 070-239 88 77

Skupština

Predsjednica Skupštine

Sanela Ovčina
Sanela Ovčina
Redaregatan 1
522 30 Tidaholm
Mobitel: 076-209 79 77

Potpredsjednica Skupštine

Azra Avdagić
Azra Avdagić
Samuelsbergsgatan 17 I
591 35 Motala
Mobitel: 070-892 79 11

Nadzorna komisija

Član Nadzorne komisije

Selma Borovac
Selma Borovac
Kvarnholmsgatan 4
254 35 Helsingborg
Tfn: 042-12 69 28
Tfn: 042-10 69 96 (arbete)
Mobitel: 070-645 22 77

Član Nadzorne komisije

Zlata Sarhatlić
Zlata Sarhatlić
Skillingsgatan 87
507 50 Borås
Mobitel: 073-958 13 87

Član Nadzorne komisije

Nuzreta Čavka
Nuzreta Čavka
Norra Kungsvägen 24 F
522 31 Tidaholm
Mobitel: 073-590 25 80

Izborna komisija

Član Izborne komisije

Fatima Kovačić
Fatima Kovačić
Önskevädersgatan 33
418 35 Göteborg
Mobitel: 073-656 45 63

Član Izborne komisije

Mersa Mušić
Mersa Mušić
Älbyvägen 4 A
725 97 Västerås
Mobitel: 070-268 24 57

Član Izborne komisije

Samira Šehić
Samira Šehić
Barlastgatan 20
216 45 Limhamn
Mobitel: 073-906 32 61

Član Izborne komisije

Edina Dautović
Edina Dautović
Ängsgårdsvägen 143
302 58 Halmstad
Mobitel: 073-717 68 56

Član Izborne komisije

Dževida Sitarević
Dževida Sitarević
Pärlvägen 3
291 66 Kristianstad
Mobitel: 070-867 26 40

Stranica obnovljena: 2020-10-21

Ovaj prilog je takođe dostupan na jezicima: Švedski Engleski

X